TOPLOGISTIC – Die Masse Korrespondenz, Mailings und Werbung

TOPLOGISTIC – Die Masse Korrespondenz, Mailings und Werbung
Immer auf dem Laufenden:
Sprache: pl en de
Immer auf dem Laufenden:
Sprache: pl en de
TOPLOGISTIC – Die Masse Korrespondenz, Mailings und Werbung TOPLOGISTIC – Die Masse Korrespondenz, Mailings und Werbung TOPLOGISTIC – Die Masse Korrespondenz, Mailings und Werbung

Toplogistic – zaufaj doświadczeniu

Podejmując współpracę z Toplogistic zyskują Państwo komfort i bezpieczeństwo. Nasza oferta pozwoli spełnić wszelkie oczekiwania umożliwiając dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i sugestie, dzięki czemu na bieżąco modyfikujemy zakres świadczonych usług. Pomagamy w dystrybucji towarów – w tym także dostosowujemy zakres prac w ramach akcji promocyjnych i świątecznych.

Nasz magazyn pozwala oferować długoterminowe składowanie towarów, pełniąc przy tym rolę magazynu buforowego. Dzięki systemowi informatycznemu umożliwiamy podgląd oraz zarządzanie stokiem magazynowym w czasie rzeczywistym.

Nasze usługi obejmują między innymi:

Bazując na zebranym doświadczeniu zapewniamy dystrybucję zamówień zarówno dla przedsiębiorstw oferujących kilka produktów, jak również dla firm oferujących szeroki asortyment. Obsługujemy między innymi e-sklepy, wydawnictwa, przedsiębiorstwa marketingowe, jak również przedsiębiorstwa zajmujące się wysyłką paczek drobnicowych.

Jesteśmy świadomi, że branża e-commerce wymaga natychmiastowej obsługi i dbałości o dystrybuowany towar. W trosce o rozwój naszych klientów gwarantujemy prawidłowo skompletowany towar, który odpowiednio zabezpieczony zostanie dostarczony do kupującego w jak najkrótszym czasie. W praktyce po zakupieniu towaru przez klienta nasz dedykowany system informatyczny informuje obsługę o nowej operacji zlecając natychmiastowe przygotowanie produktu do wysyłki.

Wieloetapowa procedura weryfikacyjna pozwala dystrybuować towar zgodny z zamówieniem, który pozbawiony jest wad. Wiemy, że czas to pieniądz, a branża e-commerce nieustannie ewoluuje, dlatego doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania jednocześnie pozostając w pełni elastycznymi na potrzeby naszych partnerów biznesowych.

Nasz nowoczesny system WMS pozwala prowadzić skuteczną dystrybucję towarów, gwarantując zadowolenie klientów. Posiadając całkowity wgląd do stanów magazynowych zapewniamy dowolną konfigurację infrastruktury logistycznej. Wykorzystując zebrane przez lata doświadczenie gwarantujemy także stuprocentową obsługę podczas akcji promocyjnych oraz w okresie świątecznym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania z dziedziny e-commerce.