TOPLOGISTIC – Korespondencja Masowa, Przesyłki Mailingowe i Reklamowe

TOPLOGISTIC – Korespondencja Masowa, Przesyłki Mailingowe i Reklamowe
Stay updated:
Choose lang: pl en de
Stay updated:
Choose lang: pl en de
TOPLOGISTIC – Korespondencja Masowa, Przesyłki Mailingowe i Reklamowe TOPLOGISTIC – Korespondencja Masowa, Przesyłki Mailingowe i Reklamowe TOPLOGISTIC – Korespondencja Masowa, Przesyłki Mailingowe i Reklamowe

Magazynowanie E-Commerce

W Toplogistic oferujemy kompleksowe rozwiązania magazynowe e-commerce. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób poszukujących kompleksowej obsługi magazynowej. Wyróżniają to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że zarządzanie zasobami jest niezwykle łatwe i przejrzyste. Oferujemy szereg atrakcyjnych usług z zakresu obsługi gospodarki magazynowej dla sklepów internetowych i przedsiębiorców.

Toplogistic to kompleksowa obsługa sklepów internetowych, która zapewnia natychmiastową realizację zleceń bez ryzyka pomyłki. Dzięki zautomatyzowanej pracy magazynu zapewniamy kilkuetapową weryfikację towaru, gwarantując jego zgodność z zamówieniem. System kontroli jakości pozwala uniknąć jakichkolwiek pomyłek świadcząc wysyłkę wielu zleceń w jednym zadaniu.

Nasz profesjonalny i doświadczony zespół pracowników pozwala zagwarantować Państwu najwyższy komfort obsługi. Zintegrowany magazyn z platformą wysyłkową naszych klientów zapewnia swobodną obsługę zamówień. Oferujemy natychmiastową obsługę, w skład której wchodzi między innymi:

Pozostajemy w pełni otwarci i elastycznymi na potrzeby klientów. Kilkuetapowa weryfikacja otrzymanych zleceń oraz sprawna obsługa magazynu pozwala zagwarantować szybki czas obsługi, który przekłada się na zadowolenie klientów oraz zgodność zamówienia ze zleceniem. Magazynujemy towary drobnicowe oraz zestawy składające się z palet. To co nas wyróżnia to kompleksowa obsługa towarów poddanych zwrotom. W ten sposób redukujemy straty do absolutnego minimum. Gwarantujemy natychmiastową reakcję, która zapewnia stuprocentową satysfakcję.